Podjetniške novice

Aktualne novice

19

Nov

2013

0

Tretja skupina ključev po metodi 20 ključev za izboljševanje poslovanja poskrbi za zmanjšanje stroškov ter povečanje produktivnost. Obsega pet ključev 13., 14., 6., 17. in 19.

nadaljuj z branjem
18

Nov

2013

0

Finančna kriza in splošen strah pred odpuščanjem sta poskrbela, da je delovni dan zaposlenih vse daljši in predvsem bolj stresnejši. Več stresa na delovnem mestu, preveliko števila delovnih ur, naraščanja števila pogodb o delu za določen čas, zaradi katerih zaposleni vse bolj trepetajo za delovno mesto, so le eni izmed nadaljuj z branjem

14

Nov

2013

0

Druga skupina ključev pomaga izboljšati kakovost poslovanja in obsega 5 ključev – 7,. 9., 11., 12. in 15.

nadaljuj z branjem
14

Nov

2013

0

Slovenski rezidenti od leta 2005 dalje plačujejo dohodnino po svetovnem dohodku, kar pomeni, da obdavčitev temelji na obdavčevanju dohodkov in premoženja, ne glede na to, kje je dohodek dosežen oziroma kje se premoženje nahaja.

nadaljuj z branjem
13

Nov

2013

0

Zaradi trenutne situacije, ki v mnogih ljudeh vzbuja nezaupanje in dvom v naš bančni sistem, smo se na Finančnih Trgih odločili narediti pregled slovenskih bank, da ugotovimo, katera banka je najboljša za vas. Glede na trenutno vprašljivo stanje NLB, NKBM in Abanke (največje tri), ter nekaterih ostalih bank (Factor banka nadaljuj z branjem

Scroll to Top